درباره ما

چرا طرحی‌که ...؟

طرحی‌که، محیطی را برای علاقه‌مندان به حوزه گرافیک فراهم آورده است تا به راحتی بتوانند به جدیدترین محصولات گرافیکی و دوره‌های آموزشی دسترسی داشته باشند.

امروزه طرح‌های لایه باز آماده پیش نیاز اصلی صنعت چاپ هستند و اهمیت ویژه‌ای در بهبود و تسهیل فرایند چاپ دارند و موجب صرفه‌جوی در وقت و هزینه چاپخانه‌ها جهت چاپ انواع بنر، پوستر، کارت ویزیت، تراکت می‌شوند.

سعی شده آموزش‌ها و فایل‌هایی که در فروشگاه طرحی که عرضه می‌شوند با نرم افزارهای مطرح سازگار و توضیحات کامل در مورد هر فایل به صورت کامل ارائه شده و قیمت‌هایی با تخفیف واقعی برای شما میهمانان و طراحان گرامی قرار داده‌ایم.

مجموعه طرحی که در فروردین ماه 1401 راه‌اندازی شد. زمینه فعالیت ما فروش و به اشتراک گذاری فایل‌های لایه باز، وکتور و فونت و… می‌باشد. ما در سایت طرحی که قصد داریم تجربیات و آموخته‌های خود را اگر چه ناچیز، با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و در این راه از تجربیات شما عزیزان نیز بهره‌مند شویم.

کلیه طرح‌های این سایت با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای چاپ طراحی شده و به صورت فایل لایه باز در سایت قرار گرفته‌اند.
همچنین در سایت طرحی که ، دوره‌های آموزشی نرم افزارهای گرافیکی همچون فتوشاپ ، ایلاستریتور ، پریمیر ، افترافکت و .... به روز و با کیفیت فارسی به همراه تجربه‌ی لذت بخش کسب درآمدهای میلیونی از کارهای گرافیکی به شما ارائه می‌دهیم. امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم.

خدماتی که طرحی‌که را از سایر فروشگاه‌های اینترنتی متمایز می‌کند:

  1. محصولات ارائه شده توسط طراحان گرافیک حرفه‌ای طراحی شده که با کیفیت بالا و رعایت اصول طراحی تهیه شده‌اند.

  2. یکی از ویژگی‌های اصلی فایل‌های لایه باز این است که بدون محدودیت و چندین بار می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

  3. شما به راحتی می‌توانید طرح‌های لایه باز موجود در فروشگاه را به راحتی ویرایش کنید.

  4. با استفاده از طرح‌های لایه باز موجود در فروشگاه، می‌توانید طرح مدنظر خود را سریع‌تر آماده و تحویل کارفرما دهید.

  5. بخش پشتیبانی فنی طرحی که پاسخگوی سوالات فنی شما در رابطه با محصولات خریداری شده و همچنین پشتیبان شما در صورت بروز هرگونه مسئله‌ای در رابطه با محصولات خریداری شده است.

  6. قیمت محصولات موجود در فروشگاه طرحی که، نسبت به فروشگاه‌های مشابه صرفه‌تر و مناسب‌تر بوده است.

  7. دوره‌های آموزشی ارائه شده در وبسایت طرحی که به روز و باکیفیت مناسب به شما ارائه می‌کنیم و کارشناسان ما پاسخگویی سوالات فنی شما در حوزه گرافیک هستند.
  8. در بازه‌های زمانی خاص طرحی که با طرح‌های خلاقانه و هیجان‌انگیز مشتریان و بازدیدکنندگان سایت خود را غافلگیر می‌کند، آماده باشید، شاید شما نفر بعدی باشید...

در پایان، با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقاداتِ خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید و تجربیات خود را در مورد کالاهای انتخابی برای ما ارسال نمایید.